درباره ما

شرکت سپهر افروز صبا به عنوان یکی از پیشروترین شرکت های ایرانی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، اين افتخار را دارد که در فضای رقابتی امروز، متخصصین زبده و کارآزموده‌ای را همچون خانواده‌ای حرفه‌ای جهت پاسخگویی به نیازهای جامعه رو به رشد امروزی، دورهم گردآورده و زمينه مناسبی فراهم كرده است.
ما فعالیت در حوزه های سخت افزار و شبكه و تولید نرم افزار را در بخش‌های راهکارهای تجارت الکترونیک، سیستم‌های ارتباط با مشتری و اتوماسیون‌های اداری آغاز نموده ایم؛ ضمن اين‌كه به رسالت‌مان در ارائه خدمات استقرار و پشتیبانی سخت پای‌بنديم.
در اين محیط صمیمی کار، ما با تصميم‌گيری جمعی و تکیه بر امكانات ایجاد شده، راه‌کارهای نوینی به‌وجود آورده‌ايم كه منجر به رشد قابل توجهی شده است و ضمن توسعه سیستم‌های نرم‌افزاری و ارائه راهكارهای سخت‌افزاری به آرمان‌های خود مبنی بر نوآوری، روزآمدكردن‌كارها و افزایش رضایت‌مندی مشتری و گسترش سهم خود در بازار، جامه عمل پوشانده‌ایم.
بدين‌سان، با سرمشق قراردادن مدیریت خلّاق و روزآمد , جذب اطلاعات و گردش سریع آن همراه با تحلیل هوشمند داده‌ها و همچنین تجربیات ارزشمند در حوزه سخت افزار و شبكه، سپهر افروز صبا به شرکتی پویا بدل شده است.
استفاده از این زیرساخت‌ها امکان شناخت فرصت‌ها و کشف نیازهای آتی سازمان ها را میسر کرده است. ما بر این باوریم که انجام پروژه‌های موفق در محیطی خوب و با جمعی متحد امکان پذیر است. از این رو، بخش تحلیل و طراحی، نرم افزاری و سخت‌افزاری ما متشکل ازاعضایی با تجربه و حرفه‌ای، خلاق و قابل اعتماد هستند که با داشتن روحیه جمعی همواره برای رسیدن به بهترین نتیجه تلاش می‌کنند
بنابراين، سپهر افروز صبا اهداف مشتریان خود را جزیی از اهداف خود دانسته و تمامی اعضا برای رسیدن به این اهداف برنامه ریزی و تلاش می‌کنند. درپایان افتخار خواهیم کرد که در کنار شما به فرازهای موفقیت برسیم .
اعتماد شما رمز موفقيّت بيشتر ماست. متشكريم